Regulamin

§ I

 1. Klient - osoba, która wykupiła dostęp do pełnej wersji publikacji "Sekrety gry na harmonice ustnej", dostępnej na stronie www.bluesharp.pl.
 2. Wydawca - wydawcą publikacji pt. "Sekrety gry na harmonice ustnej" (dostępnej wyłącznie w sewisie BluesHarp.pl) jest firma VOLE Dawid Wydra, ul. Wolności 11i, 44-190 Knurów, NIP: 9691447434, REGON: 241686657.
 3. Regulamin - regulamin serwisu BluesHarp.pl, łącznie z polityką prywatności.

§ II

 1. Witryna BluesHarp.pl zawiera publikację "Sekrety gry na harmonijce ustnej". Jest to kompleksowy kurs gry na 10-kanałowej harmonijce diatonicznej.

§ III

 1. Wydawca udostępnia darmowe próbki kursu - początkowy fragment każdego rozdziału. Dostęp do pełnej wersji jest płatny.
 2. Płatność realizowana jest poprzez wysłanie wiadomości SMS z telefonu Klienta bądź poprzez system płatności internetowych DotPay. W pierwszym przypadku klient otrzyma w wiadomości zwrotnej SMS kod, który należy wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.
 3. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za błędne wprowadzenie kodu przez Klienta.
 4. Płatności SMS obsługuje firma AtomSMS - Tomasz Liebich (www.atomsms.pl).
 5. Koszt publikacji nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji Klienta.

§ IV

 1. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu oraz publikacji po wykupieniu do niej dostępu przez Klienta.
 2. Klient oświadcza, że nie będzie przekazywał osobom trzecim danych służących do logowania w serwisie BluesHarp.pl, tj. loginu i hasła.

Polityka prywatności

§ I

 1. Podawanie przez Klienta w formularzu rejestracyjnym danych innych niż login, hasło oraz adres e-mail jest dobrowolne.

§ II

 1. Wydawca nie udostępnia danych Klientów osobom trzecim i nie publikuje ich.
 2. Wydawca zastrzega sobie prawo do wysyłania drogą poczty elektronicznej wiadomości zgodnie z kategoriami newslettera, nie częściej niż raz w tygodniu.
 3. Wszystkie kategorie newslettera po zarejestrowaniu się w serwisie są domyślnie włączone. Klient może je wyłączyć, zminiając ustawienia na stronie //www.bluesharp.pl/newsletter

Zamknij okno