Sekrety gry na harmonijce ustnej

Kurs Dawida Wydry może być bardzo pomocny dla pragnących grać na harmonijce. Jest prosty, zrozumiały i skuteczny. Polecam!

Sławek Wierzcholski, Nocna Zmiana Bluesa

1. Zaczynamy

Dawid WydraWitam! Mam na imię Dawid (zdjęcie obok) i jestem autorem niniejszego kursu. Pierwsze Wasze pytanie może brzmieć: dla kogo jest on przeznaczony? Odpowiedź brzmi: dla każdego, kto poszukuje konkretnych i praktycznych informacji dotyczących gry na harmonijce ustnej, bez lania wody i zbędnych teorii. Jeśli słuchasz nagrań mistrzów i zastanawiasz się, "jak oni to robią", znajdziesz tu wiele porad dotyczących gry na harmonijce oraz podstaw, które wyznaczą Ci drogę do dalszej nauki i rozwoju. Jeśli czytasz ten tekst po raz pierwszy, widzisz tylko jego fragment. Pełna wersja kursu jest płatna. Zebrałem w nim najważniejsze informacje, oparte na własnym doświadczeniu, zarówno jeśli chodzi o grę na harmonijce (ponad 15 lat), jak i kontakt z osobami uczącymi się gry (kilkaset osób). Cały czas czekam na uwagi i sugestie – po założeniu konta, masz zawsze dostęp do najnowszej wersji kursu, która może dzięki Tobie ewoluować i dostosowywać się do potrzeb odbiorców. Można również śmiało konsultować ze mną swoje postępy, przykładowo wysyłając do mnie próbki gry w postaci plików dźwiękowych. Nauka opiera się w dużej części na bluesie, ale oczywiście zamieściłem przykłady nawiązujące do innych gatunków, takich jak rock, jazz, folk, a nawet muzyka arabska.

To tylko mały fragment kursu! Aby uzyskać dostęp do pełnej wersji, wystarczy zarejestrować się i dołączyć do licznego grona użytkowników. Niniejsza publikacja zawiera tylko konkretne i praktyczne informacje, oparte na doświadczeniu i wiedzy autora.

Zarejestruj się na BluesHarp.pl

« wsteczdalej »
Wybierz dział: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10